Pozvánka na akciu

... a ako to dopadlo ... a ako to dopadlo ... a ako to dopadlo ...

Silvester 2001: Olcnava

28. december 2001 - 1. január 2002

Ivan & Želwa & Martinka, Paľo & Gabika & Ivanka & Barborka, Henrik & Diana, Jaro, Renáta K., LacoDark & Beáta, Silvia & Lukáš, Tóno, Romano, Zuzka, Miro & Anka, Peter B.
Kuknút sa na starých kamarátov prišla rodina Ďuriho Jánošíka.
tak ..., bolo celkom dobré počasie a dosť snehu


Čo nafotil počas silvestrovských dní Paľo
Čo nafotil počas silvestrovských dní Peťo
          Prišli sme v piatok ráno (Kočišovci, Diana a Henry) do Olcnavy, kde nás už čakali Gallovičovci a Anka. Doobeda sme boli v lese na drevo, ktoré sme hneď aj porezali a poštiepali (vystačilo na celý pobyt). Dievčatá bežkovali. Poobede sme sa pustili do sauny a skončili sme až neskoro večer. Večer prichádzajú Bátovci.
          V sobotu doobeda skoro všetci bežkujeme. Bátovci idú navštíviť známych do Veľkého Folkmára. Poobede odchádzame na pozrieť ľady medzi Matejovcami a Chrasťou nad Hornádom (budú fotken). Medzitým prichádza Silvia s malým Lukášom a Tóno (Ankin brat). Večer prišli Jánošíkovci a Renča, Jaro a Laco s Jarovou sestrou Beatou. My (Henry, Miro a jeho otec, Tóno a ja ) makáme na saune do 22.00. V nedeľu sa idú niektorí sánkovať a klzákovať. Renča, Jaro, Laco, Beata a ja ideme na túru do vedľajšej doliny. Laco s Beatou sa vracia skôr, lebo spadol do potoka. My sme došli až ku stromu, ktorý som chcel pofotiť (bude fotken). Poobede prichádza Peter, Roman a Zuzka. Na Silvestra v pondelok ráno odchádza partia Renáta, Beáta, Laco a Jaro na Štvrtockú pílu do Slovenského raja a ostatní odchádzajú autami do Sloviniek na Čierny bocian, odkiaľ podnikajú bežkársku túru cez Poráč do Chrasti.
          Rodičia s deťmi, t.j. Ivo a Gabika nacvičujú s nimi na Plejsoch "bude dobrá sánkovačka, bude dobrá lyžovačka ..."
          Večer bola dobrá tancovačka a dobrý ohňostroj.
          Zúčastnili sa aj Mirova sestra a švagriná s deťmi.

Napísal: Paľo
Nafotili: Paľo & Peťo